واکنش حسین زمان به ادامه ممنوعیت پخش آثارش: شاکرم که خداوند این توفیق را نصیب من کرده است
ممنوعیت پخش آثار حسین زمان به زمان ریاست علی لاریجانی در صدا و سیما باز می گردد. اینک که شنیده می شود ضرغامی نیز بر این دستور پافشرده است، حسین زمان خوشحال است و خداوند بزرگ را شکرمی کند که چنین توفیق بزرگی نصیبش شده است که صدا وسیما کارهای او را پخش نمی کند. ...

حسین زمان که مدتهاست نتوانسته علی رغم تلاشی که داشته آلبومی را در بازار موسیقی ایران عرضه کند،
خبر داده است که ادامه ممنوعیت پخش آثار او از صدا و سیما همچنان ادامه دارد.

ممنوعیت پخش آثار حسین زمان به زمان ریاست علی لاریجانی در صدا و سیما باز می گردد. اینک که شنیده می شود ضرغامی نیز بر این دستور پافشرده است، حسین زمان خوشحال است و خداوند بزرگ را شکرمی کند که چنین توفیق بزرگی نصیبش شده است که صدا وسیما کارهای او را پخش نمی کند.

به علت محدودیت هایی که به این هنرمند مردمی وارد شده است، وی نتوانسته آثار جدیدش را در ایران منتشر کند.

حسین زمان که مدتهاست نتوانسته علی رغم تلاشی که داشته آلبومی را در بازار موسیقی ایران عرضه کند، پیش از این گفته بود :به دلیل اینکه شرایط کاری برای من در داخل بسیار دشوار است و امکان برگزاری کنسرت ندارم و کارهایم نیز برای پخش ممنوع است بنابراین برای اینکه بتوانم صدایم را به گوش مخاطبینم برسانم راهی ندارم جز اینکه کارهای جدیدم را در خارج از ایران و یا از طریق اینترنت منتشر کنم ندارم..

زمان گفته است تنها قصد دارد یکی از کارهای آلبوم جدیدش را به صورت ویدئو کلیپ در اختیار رسانه های خارج از ایران بگذارد تا به گوش مردم برسد .

وی هیچ حرفی از واگذاری کارهایش به تلویزیون ها و یا شرکت های خارجی برای انتشار نزده است و گفت: آلبوم من هیچ تهیه کننده خارجی ندارد و کارها را خودم تهیه می کنم .

یشتر قطعات آلبوم حسین زمان مضامینی سیاسی-اجتماعی دارند .

از این خواننده تاکنون آلبوم‌های قصه نگفته، شب دلتنگی، قصه شب، قرار عاشقی، مشق عشق و شاپرک منتشر شده است.

آهنگ لالایی این هنرمند مردمی در جریان جنبش سبز مورد استقبال مردم قرار گرفت.

وی در جریان انحلال خانه سینما از هنرمندان در خواست کرد که واکنش نشان دهند و گفت: هنرمندان باید نشان دهند که از اسقلال برخوردارند و احدی نمیتواند ایشان را به بازی بگیرد . اینجانب بعنوان شاگردی در جامعه هنری از اساتید بزرگ تقاضا دارم در مقابل این نامردمی ها ساکت ننشینند و جواب جور و جفایی که در حق هنر و هنرمندان میشود را هنرمندانه بدهند.”

این عضو هیئت علمی پردیس بین الملل دانشگاه صنعتی شریف پیش از این در گفت و گو با کلمه تاکید کرده بود ”حکومت اگر با مردم نباشد، از جنس مردم نباشد و خود را وقف خدمت به مردم نکرده باشد از نزدیکی بین مردم و هنرمندان بیم دارد چرا که هنرمندان می‌توانند به آگاه تر شدن مردم کمک کنند و مردم نیز به ایشان اطمینان دارند.”

حسین زمان که چند روز پس از انتخابات سال ۸۸ در جریان سرکوب های آن روزها به دلیل حمایت از میرحسین موسوی تحت بازجویی قرار گرفت، معتقد است اگر کسی به بهانه اینکه سیاست چیز بدی است و باید از آن گریزان بود و نباید به آن آلوده شد خود را از عرصه مبارزه منفک کند و گوشه امن اختیار کند، خطر نکند و پشت پرده مخفی شود تا از هر گزندی در امان باشد جز خیانت به خلق خدا مرتکب نشده است.

این رزمنده دوران جنگ هشت ساله معتقد است: وقتی صحبت از تخلف می شود، تنها به روز انتخابات محدود نمی گردد بلکه با رد صلاحیت ناعادلانه کاندیداها و ایجاد فرصت تبلیغات وسیع با بکارگیری امکانات دولتی برای یک جناح خاص مهر بطلان بر یک انتخابات سالم زده می شود که این اتفاق بویژه در مورد کاندیداتوری نمایندگی مجلس در گذشته بارها صورت گرفته است.

0 ديدگاه:

ارسال یک نظر